Top

Pomoc


Konto

  • Jak założyć konto?

Aby założyć konto w systemie biletowym Kotwicy Kołobrzeg wystarczy przejść na stronę "Załóż konto", gdzie należy wypełnić przygotowany formularz, w tym należy wypełnić wymagane pola oznaczone *. Pominięcie jakiejkolwiek pozycji z * spowoduje, że konto nie zostanie utworzone. Uzupełnienie kompletu danych, akceptacja klauzul umożliwia wciśnięcie przycisku "Załóż konto". Na podany przy rejestracji adres e-mail zostanie przesłany link aktywacyjny, który pozwoli na dokończenie rejestracji. Kliknięcie w niego pozwoli to na przekierowanie do strony logowania i wejście na nowo utworzone konto.

  • Nie dostałem linku aktywacyjnego

W sytuacji, gdy podczas rejestracji konta nie został wysłany na podany adres e-mail link aktywacyjny, należy wejść w zakładkę "Zaloguj się" i kliknąć pole "Nie otrzymałem linka aktywacyjnego". Następnie w wyznaczone pole należy wpisać adres e-mail podany przy rejestracji, wykonać zadanie captcha i nacisnąć przycisk "Wyślij". Wówczas na maila ponownie zostanie wysłany link aktywacyjny.

  • Logowanie do systemu

Po dokonaniu rejestracji konta należy przejść do zakładki "Zaloguj się" dostępnej w menu głównym. W wyświetlonym oknie prosimy o wpisanie adres e-mail oraz hasła i kliknięcie "Zaloguj się". Zostaniesz przekierowany na stronę główną, z poziomu której możesz wejść w swój profil oraz dokonać zakupu.

Uwaga! Jeżeli zostanie wprowadzona nowa klauzula, która jest wymagana, wyświetli Ci się ona po zalogowaniu. Korzystanie z konta będzie możliwe po jej akceptacji.

  • Edycja danych

W celu edycji swoich danych po zalogowaniu należy przejść do strony "Edycja profilu". Można tam uzupełnić/zmienić pola dotyczące miejsca zamieszkania. Po dokonaniu potrzebnych modyfikacji należy wcisnąć przycisk "Zapisz" i dane zostaną zmienione. Dokonując pełnej rejestracji, użytkownik zyskuje możliwość zakupu biletów na imprezy masowe wymagające identyfikacji. Jednak, aby zmienić dane osobowe należy skontaktować się z administratorem systemu bilety.kotwica50.kolobrzeg.pl